Komputer przemysłowy IPC – MC6 firmy Stober

Od dłuższego czasu rynek robotyki i nowoczesnych maszyn potrzebuje wydajnych i szybkich sterowników PLC. Na przeciw takim wymaganiom wychodzi firma STOBER, która proponuje swój produkt serii IPC-MC6.

Oparty jest o system programowania CodeSys. Dzięki temu może być wykorzystany jako sterownik PLC czy sterownik robota. Wyposażony jest w interpretor oraz edytor G-CODE. IPC-MC6 pozwala kontrolować do 100 osi, które są synchronizowane po krzywce albo 10 osi robota.

Co warte podkreślenia ten komputer przemysłowy jest kompatybilny z serwonapędami STOBER SD6. Takie połączenie tworzy kompletny system sterowania robotem. A więc jest to zestawienie warte rozważenia.

Komputery przemysłowe IPC – MC6 sterowniki dlaczego warto wybrać

Ten nowoczesny produkt ma wiele zalet, które na pewno spowodują spore zainteresowanie tym komputerem. Nowoczesny przemysł wymaga rozwiązań, które gwarantują bezawaryjność i najwyższą jakość.

Komputer został wyposażony w wydajne chłodzenie konwencyjne dlatego do sprawnej pracy nie jest potrzebny wentylator.

Pamięć może stanowić wymienna karta CFast, która pozwala osiągnąć bardzo dużą szybkość zarówno odczytu jak i zapisu.

Dostępna jest baza gotowych aplikacji pod maszyny CNC, a oprogramowanie AS6 daje możliwość programowania MC6 oraz symulację oprogramowania offline.

panele operatorskie do robotów przemysłowych, panel operatorski do robota

Najczęstsze pytania

Jeśli zastanawiasz się jaka jest cena, ile kosztuje czy gdzie można kupić komputer przemysłowy IPC – MC6 zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na pytanie również o to jak i gdzie można zamówić ten komputer.

Komputer przemysłowy IPC – MC6 do robotów przemysłowych SPRAWDŹ

Marcin Budziński
Szajnochy 2 Bydgoszcz, k-p 85-738
sprzedaz@czescidorobotow.pl Tel 797 505 645

Marcin Budziński

Od kilku lat interesuje się robotami przemysłowymi i cobotami oraz robotami usługowymi. Z zainteresowaniem obserwuję robotyzacje firm. Najbardziej ciekawią mnie - programowanie robotów - serwis robotów - części do robotów - sprzedaż robotów - roboty do wynajęcia