Sterowniki maszyn Yaskawa MP2300Siec i MP2310iec

MotionWorks IEC Pro to zintegrowane środowisko programistyczne oparte na międzynarodowym standardzie programowania IEC61131-3. MotionWorks IEC Pro jest zbudowany w oparciu o ten sam kod co sprawdzone oprogramowanie MotionWorks IEC Express, włączając w to wszystkie dodatki do oprogramowania od wydania w maju 2008 roku.

Wersja Pro pozwala użytkownikom na programowanie w języku Sequential Function Chart, konfigurowanie projektów z maksymalnie 16 zadaniami i obsługę wszystkich modeli sterowników MP2000iec. Sterownik maszyny MP2310iec oferuje 3 modele, które umożliwiają sterowanie do 3 lokalnych modułów cyfrowych lub analogowych wejść/wyjść.

Sterownik MP2310iec zawiera następujące elementy:

  • Protokoły komunikacyjne –  otwarte standardy EtherNet/IP i Modbus/TCP do podłączenia do prawie każdego interfejsu HMI i sterownika PLC na rynku.
  • Standardowe języki programowania – IEC61131-3 oznaczają, że programy są opracowywane i wykonywane z przewidywalnym zachowaniem.
  • Programowalne wyjścia wzmacniacza – sterownik może obsługiwać lokalne wyjścia Sigma-5. Zmniejsza to koszty i zapotrzebowanie na miejsce w panelu, gdy potrzebnych jest tylko kilka wyjść.
  • Controller Centric Commissioning – sieć ruchu MECHATROLINK zapewnia kanał do konfigurowania maszyny z jednego miejsca za pomocą jednego narzędzia programowego, nawet gdy wymagane są złożone ruchy, takie jak krzywka lub funkcje przekładniowe.
  • Mnogość opcji – użytkownik może wybrać jedną z 8 kart opcjonalnych oferowanych dla 3 gniazd rozszerzeń, aby dostosować się do większości wymagań maszyny.
  • Wbudowany serwer WWW – oferuje standardowe informacje diagnostyczne dla sterowników, eliminując tym samym konieczność stosowania specjalnego oprogramowania dla personelu serwisowego.

Zdjęcie producenta